Yorumlar

Sevgi Köksal

Çok farklı bir ambiyans oluşmuş tesiste. Giderken tedirgindim ama Antalya da, göremediğimiz samimi ilgiden dolayı şaşrmadık desek yalan olur. Personel gerçekten çok ilgiliydi, yemekler çok lezzetli ama bir tık beklemeniz lazım o an pişiriliyor, bu amatör ruhu kaybetmezler umarım, çünkü her yer otel var ama mekanı özel yapan içindeki çalışanlar kesinlikle.

7 August 2023

Azra sanal

Her şey çok güzeldi her zaman her dk ilgileniyorlardı çok eğlenceliydi bı daha şansım olsa bi daha giderim akşam eğlenceleri çok güzeldi herkese tavsiye ediyorum Teşekkürler.

3 July 2023

Nevşin Akpınar

Gerçekten çok güzel anılar biriktirdim. Personel çok ilgiliydi,samimi doğal olmaları her yerde bulabilceğimiz bir durum değil artık bu devirde.Tekrar gideceğim bir otel,kesinlikle önerilir.

20 April 2023

Osman Karadağ

Öncelikle şunu belirtmek isterim ki tamamen sosyal medyadan görüp yorumları okuyup gittik..karşımıza neyin çıkacağını bilmiyorduk...ama iyi ki gittim dediğim yerlerin arasına girdi...ve fırsat buldukça da gideceğim ilk yerler arasında...çok çok çok sakin kafa dinleyebileceğiniz ilk karşılamadan ayrılış yapacağınız son dakikaya kadar hep güleryüzlü mütevazı müşteri değil misafir ağırlar gibi davaranan insanlar var çevrenizde bizde gerçekten çok memnun kaldık....

2 March 2023

Yoluli Christina

We had a family weekend holiday, we were very pleased, especially for families with children, there are very large playgrounds, the staff is very caring, it is ideal for those who are bored with standard hotels.

7 November 2022

Daniella

we had a very enjoyable time, the staff was very nice, we will come back as soon as possible

4 November 2022

Olivia Stark

great location very relaxing

21 October 2022

Esra Kaya Yaren

Özenle tasarlanmış doğa içinde ve çok farklı hobit oteli diyebiliriz. Geniş ve sonsuzluk izlenimi veren yüzme havuzu harika manzaraya sahip. Özellikle Antalya civarında serin havalar arayanlar için en iyi seçenek. Huzur veren bahçesi, çağırdığınızda yanınıza gelen geyikler ile beklentilerin üzerinde bir doğa oteli. Planımızı iki günlük olarak yapmıştık ama ayrılırken birkaç gün kalmadığımıza üzüldük.

4 August 2022

Betül M. Korkmaz

Milyos antik şehri 10 dakika uzaklıkta yer alan mini tatil koyu konseptinde bir mekan. Hobbit tipi odalar gayet şirin. Otel geniş bir yeşil alan içinde olup özellikle çocuklar için keyifli bir yer olması tercih sebebidir. Restorandaki yiyecek ve içeceklerin fiyatı gayet makul düzeyde. Fiyat/performans oranı son derece iyi. Bu yüzden bu bölgeye yeniden gelirsen bir kez daha burada konaklamayı tercih ederim.

19 March 2022

Çiğdem T. Yasin

Daha ilk karşılaşmada karşımızda Celal Bey ve diğer personelin güler yüzünü gördük. Hobit odalar çok temiz ve düzenliydi tek ya da ailece gidebileceğiniz sıkılmadan istediğiniz kadar konaklayabileceğiniz bir doğa oteli. Kendi konseptinde Antalya ve Türkiye'de tek olduğunu düşünüyorum. Kahvaltısı da tatmin edici düzeyde idi. Verdiğiniz paraya değer özellikle çocuklu aileler için son derece ideal, her yerde bir şeyler var geniş yüzme havuzu çocuklarınız akşama kadar sıkılmayacak ve çok farklı bir deneyim kazanacağınızdan emin olabilirsiniz.

11 December 2021

Christian R. Maxell

Everything is literally perfect thanks to all the staff. Very nice location 60 minutes from Antalya airport, The pool is very nice view, hotel and rooms are new and nice nature, staff interest and relevance is good. To choose, make your reservation without thinking. You will probably consider going again. Have a nice holiday everyone

22 August 2021
Hemen Ara WhatsApp