BİSİKLET TURLARI

BİSİKLET TURLARI

Bucak ilçesi, Yaylaları, Kocaaliler beldesinde bulunan rotalar ve Kızılseki köyünde bulunan doğa içindeki yollar bisiklet turları için çok elverişlidir. Yeni başlayanlar için oldukça fazla uygun rotalar bulunmaktadır. Bölgede dört mevsim bisiklet binmek ve doğa içinde aileniz veya grubunuz ile beraber bisiklet ile dolaşmak uygundur.

Kocaaliler (Melli) Beldesi ve Kızılseki köyünde bulunan doğal ve sakin yollar sizler için mükemmel bisiklet sürüş imkanı sunmaktadır. Antalya şehir merkezine yakın konumu ile haftasonları birçok doğa sever ve bisiklet grupları bu rotaları kullanmaktadır. Özellikle Milyos Antik Şehrini ziyaret etmek ve doğanın mükemmel temiz havasını içinde hissetmek isteyenler için Antalya, Burdur, Isparta ve yakın illerde bulunan doğa sever ve bisiklet kullanmayı severler için vazgeçilmez bir deneyim olacaktır. 
Milyos Otelin konumu ve Kızılseki köyünde bir çok rota üzerinde araç trafiğinin çok az olması rotanın daha keyifli hale getirmektedir. Hafta içi ve hafta sonları bireysel yada özel gruplar ve kafileler halinde soluklanmak için kısa bir kaçamak yapılabilir, hatta süreyi biraz uzatıp alaca karanlıkta, akşam serinliğinde bir tur da atabilirsiniz. Bölgenin henüz keşfedilmemiş olması sizi ayrıca farklı duygular içinde pedal çevirmenize katkıda bulunacaktır.
Rotalar üzerinde kısa molalar ve su ihtiyacınızı karşılayacak pek çok doğal kaynak su çeşmeleri mevcuttur. Ayrıca bölgede bulunan piknik alanlarında sevdikleriniz ve arkadaşlarınız ile çok keyifli zaman geçirebilirsiniz. 
Hemen Ara WhatsApp